Jeszcze niedawno był brzuszek, później wasz świat wywrócił się do góry nogami a później macie wrażenie jakby to było wczoraj … a dzisiaj Wasze dziecko biega, skacze, a może nawet chodzi do szkoły. Tak szybko ten czas ucieka.

Sesja rodzinna to najlepszy sposób na zatrzymanie chwil, a poniżej przeczytaj jak niewiele czasu trzeba poświęcić żeby zachować wasze szczęście na zdjęciach.

Dla siebie i dla dzieci, po to żeby widzieć jak się zmienialiście w upływie lat.

Robicie mnóstwo zdjęć telefonem i nigdy do nich nie, wracacie wcale ich nie wywołujecie, a mało kto z Was czasem je zgra na dysk. Te zdjęcia posiadacie ale nic z nimi nie robicie. Warto pomyśleć o profesjonalnej sesji rodzinnej, a ja zadbam żebyście dostali albumy, wydruki do ręki, żeby zdjęcia zdobiły ściany waszych domów. Dzięki temu możecie wrócić myślą do tego dnia.

Bardzo ważnym elementem jest ubiór który musi być wygodny ale i spójny. Do wszystkich sesji podchodzę indywidualnie i wspólnie ustalamy garderobę.

Nie mniej jednak są standardy które możemy wykorzystać :

U Pan sprawdzą się, zwiewne sukienki, lniane ubrania. U panów materiałowe spodnie ( nie dżinsy), biała koszula itp. Ale najważniejszym czynnikiem jest pora roku, inaczej ubierzecie się na sesję latem a inaczej jesienią. Wszystko to ustalamy indywidualnie.

W studio wykonuję sesje rodzinne tylko stylizowane portretowe, które wymagają odpowiedniego przygotowania jednego modela. Do takiej sesji zapewniam wizażystkę która przygotuję Was wszystkich. Precyzyjnie dobieramy stroje tylko wg moich wytycznych. Zdarza się tak że ja zamawiam stroje dla całej rodziny.

Sesje zdjęciowe w plenerze dają wam więcej swobody , tutaj bardziej skupiam się na emocjach i nie są to sesje pozowane. Łapię na zdjęciach wasze szczęśliwe chwile.

Na sesję rodzinną zazwyczaj spotykamy się późnym popołudniem a wszystko to zależy od wieku dzieci.
Znam magiczne miejsca w których będziecie czuli się wyjątkowo.

W ciągu trzech tygodni od sesji otrzymujecie ode mnie galerię internetową ze zdjęciami do wyboru, następnie w ciągu 7 dni od Waszego wyboru spotykamy się na odbiór wydruków, albumów lub zdjęć na deskach.