Sesje Portretowe w Studio

Sesje Wizerunkowe dla Firm

Sesje Fashion

Prowadzisz własną firmę. Rozkręcasz markę. Rysujesz. Projektujesz. Uczysz. Prowadzisz bloga. Działasz w sieci. Cokolwiek robisz, czemukolwiek się poświęcasz – jesteś swoją własną wizytówką. Żyjemy w czasach kultury obrazkowej, kiedy zdjęcia nabierają znaczenia jak nigdy wcześniej. Tym bardziej wtedy, kiedy tworzymy swoje projekty i pokazujemy, czym się zajmujemy.

Zaprezentuj to czym się zajmujesz

Jeśli tańczysz – pokaż się w tańcu! Jeśli fotografujesz – oczywiście z aparatem. A jeśli projektujesz strony internetowe – z komputerem i fajnym blogiem w tle. Nie bój się na zdjęciach pokazywać tego, co robisz, co Ciebie pasjonuje i jaka naprawdę jesteś. Ludzie uwielbiają widzieć, jak inni pracują i przedstawienie siebie w pracy na zdjęciach wizerunkowych jest fantastycznym pomysłem!

Bądź pozytywną osobą

A do takich, jak wiadomo, lgną inne otwarte i pozytywne osoby. Delikatny uśmiech, przyjazna postawa, smukła sylwetka – to wszystko składa się na pozytywny odbiór Ciebie na zdjęciach, w czym jak najbardziej pomoże i doradzi Ci fotograf.

Na sesjach pracuję nad tym, aby wyczuć osoby, które fotografuję i zauważyć, w jakich pozach czują się najbardziej naturalnie i swobodnie. Nic na siłę. Od razu widać, kiedy osoba jest w swoim żywiole, a ja wtedy łapię ten błysk w oku pełen pasji!

Wyróżnij się – warto

Wszyscy jesteśmy dzisiaj w internecie, wszyscy wrzucamy zdjęcia. A zatem zrób krok dalej – wyróżnij się! Znajdź fajnego fotografa, który pomoże Ci rozluźnić się na sesji, sprawi, że poczujesz się swobodnie i razem stworzycie coś, co będzie Twoje, a dzięki temu oryginalne!

Ja przez długi czas posługiwałem się najzwyczajniejszymi selfie albo zdjęciami ze statywu, co było fajne i jak najbardziej w porządku, ale wymagało ode mnie mnóstwo nagimnastykowania się i wielu prób. Dopiero kiedy zacząłem wstawiać zdjęcia zrobione przez moją żonę fotografa, lub kolegów po fachu, spotkałem się z najbardziej pozytywnym odbiorem swoich zdjęć przez Was.

Bardzo się cieszę, że mam osoby, które zwrócą mi uwagę na to, kiedy wyglądam lepiej, ma oko do zdjęć i uchwyci najbardziej korzystne momenty. Mówię Wam – WARTO!

Prezentacja każdej postaci

Wiele razy wspominałem już o tym, jak KOCHAM robić zdjęcia i spotykać się z ludźmi, którzy tak jak ja, są podekscytowani tym, co robią i ciągle im tej pracy mało. Większość Sesji zdjęciowych to również długie pogaduchy przy kawie a czasami przy whisky

To mnie niesamowicie napędza do działania, a co za tym idzie – mam ochotę puszczać tę inspirację dalej w świat.
Dlatego – jeśli wykonacie sesję wizerunkową u mnie, macie moją gwarancję, że jeśli tylko się na to zgodzicie, jeden artykuł będzie o Was

Kontakt i rezerwacja