Cześć Nazywam się Paweł Bator – jestem tatą Amandy i mężem Karoliny. Łączy nas nie tylko więź partnerska, ale również zamiłowanie do wspólnej pasji jaką od lat jest fotografia – moja żona również zajmuje się fotografią.

Zdjęcia, które wykonuję, nie są jedynie ładnymi „obrazkami”- to historie, odbicia głębokich uczuć i codziennych emocji uchwycone w idealnych momentach, tak aby najważniejsze i najpiękniejsze chwile Waszego życia pozostały z Wami na zawsze.

Moja praca to widoczne połączenie różnych technik fotograficznych oraz wrażliwości i delikatności. Dzięki temu efekty sesji są tak realistyczne a jednocześnie pełne harmonii, której często nie dostrzegamy w codziennym zabieganiu.

Jeśli marzy Wam się profesjonalna sesja zdjęciowa, której owocem będą wyjątkowe, pełne emocji fotografie, zapraszamy Was do mnie …

Poniższy film pokazuje jak pracuję w dniu ślubu i wesela. Film z mojego Youtuba. Zachęcam do subskrycpcji.

Takie były początki


Zanim zacząłem pracować jako profesjonalny fotograf ślubny zajmowałem się całkowicie inną dziedziną. Jestem wykształconym hotelarzem który marzył żeby zostać dyrektorem hotelu… i prawie się udało! W trakcie nauki pracowałem w hotelach sieciowych a zaczynałem od stanowiska kelnera, a z czasem wspinałem się na szczeblach kariery i zostałem zastępcą dyrektora. Przez cały ten okres fotografia towarzyszyła mi amatorsko, ale nigdy nie sądziłem że mogę dawać dużo szczęścia ludziom poprzez uwiecznienie pięknych momentów.

I stało się rzuciłem hotelarstwo dla fotografii

Jakie są moje cele


Chciałbym przygotować dla Ciebie najpiękniejszą pamiątkę z dnia ślubu i wesela, wykonałem już wiele wspaniałych reportaży które możesz tutaj zobaczyć. W pracy zawsze zostawiam całe swoje serce, daję z siebie 100%, często czuję się jakbym przebiegł maraton… ALE WARTO!

Wasze uśmiechy, uściski, podziękowania, sprawiają że po każdym reportażu nabieram jeszcze więcej pozytywnej energii do działania, ponieważ wiem że im więcej serca zostawię w dniu wesela i ślubu, to zaprocentuje pięknymi zdjęciami na które będziecie z uśmiechem patrzeć prze lata