Wesele na Mazurach – było pięknie !

Jak się poznaliśmy

Małgosia i Łukasz trafili do mnie z polecenia inne kolegi fotografa. Nasze spotkanie odbyło się w Warszawie w bardzo znanej sieciowej kawiarni, a jak wiecie uwielbiam rozmawiać przy kawie. Szybko wyczułem że stworzymy razem cudowną historię.

Miejsce Wydarzenia

Miejscem ślubu i wesela państwa młodych był piękny ośrodek hotelarski położony nad brzegiem jeziora Brzozolasek Jabłoń Lake Resort nieopodal miejscowości Pisz. To miejsce jest idealne na wyprawienie ślubu i wesela marzeń.

Przygotowania

Do ślubu i wesela Zaczęły się wg planów, Łukasz miał do dyspozycji ciekawą salę konferencyjną z widokiem na jezioro oraz duże lustro na kółkach. Towarzyszyła nam luźna atmosfera a Pan młody wydawał się być lekko stremowany przed weselem.

Ale to normalne w takim dniu jak ten 🙂

Przygotowania Małgosi

W pokoju Pani Młodej miały dziać się pewne tajemnicze sprawy przed ślubne. Gosia w dniu wesela była w ciąży, ale Pan Młody nie wiedział jeszcze czy to będzie syn a może córka. Małgosia ze świadkową przygotowały paczkę do rozpakowania z gadżetami które miały naprowadzić Pana Młodego w dniu wesela na trop jakiej płci będzie potomek. Oczywiście całość miała się wydarzyć w precyzyjnie określonym miejscu, czasie i aranżacji o którą zadbała Gosia i Ja z Marcinem.

First Look

Łukasz czekał na Gosię pod pokojem nieopodal sali weselnej gdzie miało odbyć się przyjęcie. Jak zapewne się domyślasz, Łukasza wmurowało jak zobaczył Małgosię w sukni ślubnej.

Ślub w Kościele

Ksiądz który odprawiał mszę świętą, zaskoczył mnie swoją cudowną postawą dla zebranych gości weselnych i Państwa Młodych. Myślę że mógł z nami jechać na wesele i się bawić do białego rana na weselu bo to był ksiądz z powołania. Takich księży nie spotyka się już często w Kościele.

Zabawa Weselna

Młoda para postanowiła przypłynąć na wesele łódką <3 Chwilę po tradycyjnym przywitaniu chlebem i solą, na Łukasza czekała niespodzianka przygotowana przez Gosię. Dalej była już tylko zabawa weselna do białego rana.

Zobaczcie sami 🙂

 

————————————–

Gosia z Łukaszem inspirowali się moją sesją stylizowaną w Gołębniku