Wspaniałe Wesele Olgi i Bartka

Kiedy dostałem maila z pytaniem o wolny termin, nie do końca wiedziałem jak wspaniała przygoda mnie czeka. Olga znalazła mnie na instagramie… to pierwsza Para która poznała moje prace dzięki instagramowi, a dodam że miałem w tamtym czasie zaledwie 400 obserwujących mój profil.

Umówiliśmy się na spotkanie w miejscu zaplanowanego przyjęcia weselnego, gdzie powitali mnie przyszli małżonkowie i ich tatusiowie. To wyjątkowe spotkanie, ponieważ z nikim nie miałem spotkania w takim składzie, a po rozmowie wiedziałem że to będzie nadzwyczajne wydarzenie.

Przygotowania

Dla Olgi i Bartka dom który tworzą znajduje się w Krakowie. Przygotowania zostały zrobione prawie według tradycji, czyli Pani Młoda wychodzi z domu… a Pan Młody czeka w kościele na swoją wybrankę, która prowadzona jest do ołtarza przez Tatę.

Dzień ślubu i Wesela

Kościół w którym odbywała się uroczystość zaślubin to Parafia Świętego Józefa Robotnika w Kraśniku – parafia rzymskokatolicka, należąca do archidiecezji lubelskiej i dekanatu Kraśnik. Została erygowana 1 stycznia 1982. Kościół parafialny wybudowany w latach 1979-1986.

Piękne miejsce na uroczystości ślubne, przestrzenne, dające możliwości zrobienia wielu ciekawych kadrów, jednym słowem wspaniałe miejsce dla fotografa.

Bliskość wszystkich uczestników ceremonii była widoczna od samego początku. Ksiądz który witał gości i samych młodych od progu kościoła, rodzina która wydawała się być podekscytowana, zniecierpliwiona kiedy usłyszy symboliczne „tak” pod ołtarzem… piękne emocje które się zauważa.

Wesele

Przyjęcie weselne odbyło się w Atelia Centrum Bankietowo – Konferencyjne w Lublinie, położonej w zacisznej okolicy w pobliżu dębowego lasu w Lublinie. Piękne miejsce na organizację wyjątkowego wesela, takiego jak to.

Od wejścia do domu Bartka i Olgi wiedziałem że to będzie dobry dzień, że tu będą się działy piękne rzeczy, nie myliłem się. Przygotowania i ślub odbyły się w atmosferze podekscytowania – miałem wrażenie że ta dwójka narzeczonych była unoszona na niewidocznych skrzydłach, że czekali na ten moment odkąd się znają, a są ze sobą wiele lat. Pierwszy taniec , a w zasadzie dwa pierwsze tańce wywarły ogromne wrażenie i podziw wśród obserwujących gości i obsługi, obroty i spektakularne podnoszenia, oraz pasja z którą tańczyli… to było niesamowite widowisko!

Niespodzianka

Rodzice Olgi i Bartka postanowili zrobić niespodziankę swoim dzieciom w postaci przepięknego drewnianego albumu, ale w środku miały być zdjęcia z dzieciństwa aż do teraźniejszości. Ja jestem zawsze otwarty na nietypowe propozycje, na zrobienie czegoś wyjątkowego , chętnie uczestniczę w takich wydarzeniach, które wykraczają po za standardowy zakres mojej działalności.

W tym dniu towarzyszyli mi specjaliści w swojej branży:

filmowcy: Bielak Studio

tort: Sweet Baker Lublin

florystka i dekoratorka: My Big Day

organizacja i koordynacja: Efektownie wedding planner

Zespół: No names coverband

Barmani: Heaven Bar

Suknia: https://www.sanpatrick.com/wedding-dresses/katelyn-mermaid-html.html

Garnitur: Atelier Zabłotny

makijaż: Kinga Białek

fryzura: Irena Bzdoń

Studio Nauki Tańca: Kinia Dance

Zapraszam również do inspiracji : Sesja Boho