Wspaniałe wesele Beatki i Piotrka

Przygotowania do ślubu i wesela odbyły się w dużej i pięknej sali konferencyjnej w której pomimo deszczowej aury miałem do dyspozycji naprawdę dużo światła. Gustowne dodatki ślubne układałem z charakterystyczną dla mnie dokładnością w trakcie oczekiwania na moich modeli.

Piotrek zaskoczył mnie otwartością na moją propozycję zdjęcia w wannie. Nie wiem skąd taki pomysł, ale zaproponowałem, padła zgoda, zdjęcie zrobione. Chwilę później dowiedziałem się od Beci że “to cały Piotrek” wyluzowany lubiący się bawić chłopak ( ps. bardzo Inteligentny).

Becia lubi obiektyw a obiektyw lubi Beatkę, wszystkie zdjęcia które zrobiliśmy zostały wykonane z lekkością i w bardzo krótkim czasie. Oczywiście ten czas to była świetna zabawa i czas oddechu przed ceremonią.

Ślub i Wesele

Ślub odbył się w Nowym Dworze Mazowieckim, nieopodal Złotopolskiej Doliny. Dzień był deszczowy ale nie brakowało uśmiechów i wielu radosnych momentów.

Przyjęcie Weselne

Po przyjedzie do Złotopolskiej doliny, odbyły się tradycyjne czynności takie jak przywitanie chlebem i solą. Następnie był pierwszy taniec, szybka sesja z autem i zabawa weselna do białego rana.

W trakcie wesela mieliśmy jeszcze kilka miłych przerywników takich jak sesja w deszczu, nie opierali się nic a nic bo wiedzieli jaki będzie efekt 🙂

 

Poznaj historię Beatki i Piotrka

 

Zobacz również Wesele Karoliny i Kamila w Pałacu Łochów

Sprawdź mój Instagram bo tam jest mnóstwo nowości BATORFOTO

Złotopolska Dolina Wesele 2022 68

2023 © Fotograf Ślubny Lublin Warszawa Rzeszów