Wspaniałe Wesele Izy & Maćka

Przygotowania Pana Młodego

Maciek przygotowania do ślubu zaczął od szybkiego ubierania w pokoju oraz precyzyjnego przygotowania włosów. Wyszliśmy w piękne ogrody PMW ponieważ pogoda sprzyjała portretom na zewnątrz, była idealna temperatura i delikatne wrześniowe słońce.

Przygotowania Pani Młodej

Izabela właśnie zakończyła makijaż w momencie kiedy pojawiłem się w pokoju. Zaczęliśmy od ujęć w szlafroczkach, i szybkim ubieraniem. Druhny które pomagały Izie w tym dniu spisały się na medal ponieważ zawsze były w pobliżu i dbały o każdy detal.

Ślub

Ceremonia ślubna to zawsze najważniejsze wydarzenie w całym dniu. Maciek pierwszy raz zobaczył Izę w momencie kiedy szła do ołtarza, towarzyszyły temu momentowi wspaniałe emocje związane z pięknym uczuciem jakie ich łączy.

Po ceremonii Para Młoda wyszła jako pierwsza oklaskiwana przez zebranych gości, a następnie udaliśmy się na zdjęcie grupowe, życzenia a następnie na wesele.

Mini Plener

Sesja zdjęciowa w przestrzeni Pałacu Mała Wieś daje wiele możliwości i można by tam spędzić cały dzień na sesji zdjęciowej. Mini sesja zdjęciowa charakteryzuje się tym że trwa krótko, ale ze mną jest intensywna. Zrobiliśmy naprawdę wiele świetnych klatek w około 15 minut.

Zapraszam Cię do zapoznania się z historią Izy i Maćka.

 

Zobacz Wesele Oli & Tomka

Sprawdź mój instagram: BATORFOTO