Cudowne Wesele Agnieszki i Jacka

1. Miejsce wydarzenia

Para Młoda wybrała przepiękny “Szlachecki” usytuowany niedaleko Lublina w urokliwej miejscowości Kijany – Dworek nad Wieprzem. Znajduje się tutaj samo serce łęczyńskiej przyrody. Wszystkie imprezy weselne które miałem okazję fotografować w tym miejscu, pamiętam jako bardzo udane i wesołe. Pozytywne wspomnienia zawsze wracają w tym miejscu a po Tym Weselu mnóstwo pięknych obrazów dołączę do mojej ulubionej galerii.

2. Pogoda

7 sierpnia to był wyjątkowo gorący dzień, mówiło się że będzie najgorętszy w całym roku. Zdawać by się mogło że tak było, żar lał się z nieba, każde wyjście na dwór sprawiało że z chęcią wracałem do klimatyzowanej sali weselnej. Środek Lata, piękna pogoda i niegroźne chmury na horyzoncie, które przysłaniały słońce nieśmiało na ułamki sekund.

3. Przygotowania

Agnieszka z Jackiem przygotowywali się w pokojach hotelowych ponieważ ślub i wesele odbywało się w dworku. Agnieszce towarzyszyła najlepsza koleżanka , a Jackowi kumpel. Na początku wydawało się że mają lekką tremę ale świadkowie zadbali o najlepszy nastrój… sami zobaczycie 🙂

4. Ślub i Wesele

Jacek wyglądał rewelacyjnie, idealnie spasowany garnitur, pewność siebie godna dżentelmena i swobodny styl bycia. Agnieszka wyglądała niczym milion dolarów dzięki fenomenalnemu makijażowi od Kasia Lis Makeup , sukni ślubnej od Ślubne Atelier.  Dodatki oczywiście w postaci kwiatów były również fenomenalne, bo wyjątkowy ślub w plenerze bez kwiatów odbyć się nie może, a o to zadbała Beatka z Kalejdoskop.

Mnóstwo pozytywnych rzeczy działo się tego dnia , dlatego koniecznie obejrzyj reportaż z uwagą, być może spotkamy się w równie pięknym miejscu.

Plener Ślubny

5. Ruchome wydmy

położone na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, między morzem a jeziorem Łebsko. Pod wpływem wiatru przemieszczający się piasek powoduje, że wydmy “wędrują” na wschód z prędkością kilku metrów rocznie, zasypując napotkane lasy. Największa wydma ma obszar ok. 500 hektarów, najwyższa (Łącka Góra) ma 42 m wysokości. Po wdrapaniu się na szczyt wydmy można podziwiać pustynny krajobraz oraz jezioro Łebsko i oczywiście Morze Batyckie.

Dlatego tak bardzo uwielbiam ten zróżnicowany krajobraz, który zachwyca za każdym razem gdy tam jestem. Samo zobaczcie zdjęcia z martwego lasu, ruchomych wydm i morza bałtyckiego.

 

Zapraszam do Bloga Olgi i Adama