Wspaniały ślub i wesele Olgi i Adama

Wspomniana wyżej para postanowiła wziąć ślub cywilny i wyprawić małe rodzinne wesele na prywatnej posesji zlokalizowanej nad sztucznym jeziorem położonym w województwie lubelskim, ok. 15 km na północny zachód od Zamościa, w Gminie Nielisz. Utworzone na rzece Wieprz i Pór, otoczone pasem lasów iglastych. wspaniałe miejsce na idealny ślub boho.

1. Kiedy się poznaliśmy

Pamiętam jak dostałem telefon od Olgi, która wyjaśniła pokrótce że planuje małą rodzinną ceremonię zaślubin na prywatnej posesji nad jeziorem. Bardzo się ucieszyłem ponieważ lubię małe rodzinne ceremonie na świeżym powietrzu. Kiedy się spotkaliśmy pierwszy omawialiśmy ogólny zarys planu na ceremonię ślubną przy pięknym zachodzie słońca i chyba to był znak, ponieważ w dniu ślubu mieliśmy wspaniały zachód słońca.

2. Wedding Planner

Iza planowała i organizowała wszystkie prace związane z organizacją slubu i wesela Olgi i Adama. Począwszy od wynajęcia namiotu weselnego, dekoracji kwiatowych, kateringu, wódki weselnej oraz wielu innych rzeczy. Taka osoba jak Iza zajmie się wszystkimi najważniejszymi detalami przed ślubem w trakcie i najważniejsze to co jest jeszcze po przyjęciu weselnym, rozliczenie. Czy warto mieć taką osobę ? Jeśli macie bardzo napięty grafik zawodowy i organizacja ślubu i wesela spędza Ci sen z powiek to TAK WARTO! 

3. Dekoracje Kwiatowe

O wspaniałą dekorację sali weselnej, miejsca ceremonii zaślubin zadbała niezawodna Magdalena Orzeł z firmy Malinowy Chruśniak, wszystko zrobiła jak zawsze z największą starannością o detale i całokształt. Dekoracja kwiatowa sali weselnej i miejsca ceremonii zaślubin była przygotowana w stylu boho, tak jak sobie to wymarzyła Pani Młoda. Muszę przyznać że całokształt zachwycał mnie i zgromadzonych gości a także pracowników obsługi, sami zobaczcie czy przypadkiem nie takiej dekoracji szukacie na swój ślub i wesele.

4. Makramy

Two cords – makramy. Mama i córka które Łączy wspólna pasja i miłość do tworzenia rzeczy unikalnych i niepowtarzalnych.Tworzenie im nam dużą frajdę i przynosi mnóstwo satysfakcji. Sylwia powiedziała mi że cieszą się, że ich makramy mogły być elementem dekoracji w najważniejszym dniu w życiu Olgi i Adama. Makrama to wyjątkowy dodatek dekoracji sal weselnych, namiotów, folwarków, stodół, nadają charakteru i wyjątkowości  Ps. Jeśli chcielibyście mieć te czy inne makramy na swoim weselu, napiszcie do nas, wyślemy je dla Was do każdego zakątka w Polsce

5. Pyszne słodkości

Jestem łasuchem i znam się bardzo dobrze na słodkościach, nie jem wszystkiego, uwielbiam wyjątkowe ciasta i desery. Dlatego wiedziałem że tort przygotowany przez Dorotę Jaroszewską z firmy NA SŁODKO sprawi że młoda para i goście weselni będą mogli skosztować słodyczy najwyższej jakości.

6. Oprawa Muzyczna

Nie zabrakło również muzyki przyjemnej dla ucha, zespół Cookies Band ! Uwielbiam współpracę z nimi. Warto wspomnieć że sama Pani Młoda zaśpiewała piosenkę dla swojego męża 🙂 !!! działo się!!

7. Garnitur Pana Młodego – Kamil Stolarczyk z firmy Stolarczyk Suits

8. Suknia Ślubna – MAdonna Suknie Ślubne

Jeśli masz ochotę zainspirować się innym pięknym ślubem i weselem w moim obiektywie, to zaproszę Cie do obejrzenia bloga Magdy i Mateusza w Hotelu Trzy Korony w Puławach. Link do wspomnianego bloga znajdziesz poniżej 🙂

Ślub i Wesele Magdy i Mateusza w Hotelu Trzy Korony