Plener Zdjęciowy nad Jeziorem Szczyrbskim

Wyjazd w Góry

W zasadzie od samego początku planowania pleneru ślubnego wiedzieliśmy że sesja musi odbyć się w górach, tylko nie mogliśmy zdecydować się gdzie. Miejsc na plener ślubny w górach nie brakuje, ale nam w oko wpadł klimat jeziora Szczyrbskiego. W przeddzień wyjazdu widzieliśmy na prognozach że pogoda nie będzie najlepsza ale sprawy zawodowe Krzysztofa pozwalały zrobić plener tylko i wyłącznie tego dnia.

Dzień Sesji zdjęciowej

W dniu sesji wiedzieliśmy że pogoda będzie deszczowa a temperatura niska. Edyta i Krzysiek to bardzo pozytywne osoby i ciepła atmosfera pozwoliła nam zrobić bardzo fajną sesję w warunkach naprawdę trudnych.

Zdjęcia zaczęliśmy od małego górskiego potoku znajdującego się blisko jeziora. Tak jak wspomniałem padał lekki deszcze, było naprawdę ślisko a każdy krok stawialiśmy bardzo ostrożnie, szczególnie będąc już na skałkach. Na nasze szczęście wróciliśmy bez uszczerbku i ruszyliśmy w miejsce docelowe.

Podsumowanie

Edyta i Krzysiek bardzo Wam dziękuję za wspaniały czas spędzony z Wami. To była wielka przyjemność robić dla Was zdjęcia .

ps: w blogu znajdziecie również filmik z Backstage’u

 

 

 

 

Backstage z Sesji