Na początek tej pięknej historii chciałbym wspomnieć gdzie miałem przyjemność fotografować Ślub i Kameralne przyjęcie weselne Olgi i Adama.

Wspomniana wyżej para postanowiła wziąć ślub cywilny i wyprawić małe rodzinne wesele na prywatnej posesji zlokalizowanej nad sztucznym jeziorem położonym w województwie lubelskim, ok. 15 km na północny zachód od Zamościa, w Gminie Nielisz. Utworzone na rzece Wieprz i Pór, otoczone pasem lasów iglastych. wspaniałe miejsce na idealny ślub boho.

Wedding Planner – co to za funkcja?

Jeśli potrzebujecie profesjonalnego doradcy i prawej ręki w organizacji ślubu i wesela to na pewno pomoże Wam w tym Izabela Zielińska z Zielinska Concept. Iza planowała i organizowała wszystkie prace związane z organizacją slubu i wesela Olgi i Adama. Począwszy od wynajęcia namiotu weselnego, dekoracji kwiatowych, kateringu, wódki weselnej oraz wielu innych rzeczy. Taka osoba jak Iza zajmie się wszystkimi najważniejszymi detalami przed ślubem w trakcie i najważniejsze to co jest jeszcze po przyjęciu weselnym, rozliczenie. Czy warto mieć taką osobę ? Jeśli macie bardzo napięty grafik zawodowy i organizacja ślubu i wesela spędza Ci sen z powiek to TAK WARTO! A to jak Iza opisuje siebie –  “Co najbardziej kocham w ślubach plenerowych? To brak nudy, zgrany team oraz działanie pod prąd! Tak samo było na weselu Olgi i Adama! Udowodnili nam, że spontany są najlepsze!:) Zorganizowaliśmy ślub i przyjęcie w niespełna miesiąc! I to z jakim efektem WOW”!

Dekoracje Kwiatowe od Malinowego Chruśniaka

O wspaniałą dekorację sali weselnej, miejsca ceremonii zaślubin zadbała niezawodna Magdalena Orzeł z firmy Malinowy Chruśniak, wszystko zrobiła jak zawsze z największą starannością o detale i całokształt. Dekoracja kwiatowa sali weselnej i miejsca ceremonii zaślubin była przygotowana w stylu boho, tak jak sobie to wymarzyła Pani Młoda. Muszę przyznać że całokształt zachwycał mnie i zgromadzonych gości a także pracowników obsługi, sami zobaczcie czy przypadkiem nie takiej dekoracji szukacie na swój ślub i wesele.

Makramy – cudnie zaplecione sznurki

Two cords – makramy. Mama i córka które Łączy wspólna pasja i miłość do tworzenia rzeczy unikalnych i niepowtarzalnych.Tworzenie im nam dużą frajdę i przynosi mnóstwo satysfakcji. Sylwia powiedziała mi że cieszą się, że ich makramy mogły być elementem dekoracji w najważniejszym dniu w życiu Olgi i Adama. Makrama to wyjątkowy dodatek dekoracji sal weselnych, namiotów, folwarków, stodół, nadają charakteru i wyjątkowości  Ps. Jeśli chcielibyście mieć te czy inne makramy na swoim weselu, napiszcie do nas, wyślemy je dla Was do każdego zakątka w Polsce

Pyszne słodkości

Jestem łasuchem i znam się bardzo dobrze na słodkościach, nie jem wszystkiego, uwielbiam wyjątkowe ciasta i desery. Dlatego wiedziałem że tort przygotowany przez Dorotę Jaroszewską z firmy NA SŁODKO sprawi że młoda para i goście weselni będą mogli skosztować słodyczy najwyższej jakości.

Oprawa Muzyczna

Nie zabrakło również muzyki przyjemnej dla ucha, zespół Cookies Band ! Uwielbiam współpracę z nimi. Warto wspomnieć że sama Pani Młoda zaśpiewała piosenkę dla swojego męża 🙂 !!! działo się!!

Hala Namiotowa od niezawodnej ekipy – Plan System !

Garnitur Pana Młodego – Kamil Stolarczyk z firmy Stolarczyk Suits

Suknia Ślubna – MAdonna Suknie Ślubne

O tym jak wyglądał dzień ślubu i wesela opowie wam moj foto reportaż, a na końcu macie miejsce żeby zostawić krótki komentarz, ocenę, może podsumowanie 🙂 Wszystko się liczy, także czekam aż napiszecie 🙂