Best nine 2020 na Instagramie – jak to zrobić ??? To jest bardzo proste!

W kilka chwil stworzysz podsumowanie roku na swoim Instagramie. Sprawdź gdzie i jak zrobić zestawienie najlepszych zdjęć z 2019 roku.

Już dzisiaj widzisz jak media społecznościowe zalewają podsumowania 2020 roku. Popularne osoby wrzucają swoje #bestnine na instagram, a Ty nie wiesz jak to zrobić?! Każdy z nas ma ochotę, żeby sprawdzić, które nasze zdjęcia cieszyły się największym zainteresowaniem i zebrały najwięcej polubień. Zestawienie best nine zlicza wszystkie serduszka uzyskane od naszych followersów i nie tylko i na tej podstawie wybiera dla nas dziewięć postów, które zebrały ich najwięcej w ostatnich 12 miesiącach.

 

Jak wygląda zestawienie najpopularniejszych zdjęć na Instagramie @pawelbatorphotographer? W 2020 roku opublikowałem dla Was 197 postów, a wszystkie zebrały łącznie 17 802 like’ów!

Moja żona Karolina zaimponowała mi 😀 – zebrała 41 928 lików i opublikowała 465 postów

Narzędzie best nine 2019 podliczy to dla Twojego konta i z dziewięciu zdjęć z największą ilością polubień stworzy kolaż, który następnie możesz udostępnić u siebie w dwóch formatach. Wśród moich zdjęć doskonale widać, że najbardziej polubiliście Mazury, Szumy nad Tanwią, Górę Zborów, Tatry i Pałac w Wilanowie. To jak zrobić to zestawienie best nine 2019 dla swojego profilu? Czytaj poniżej krok po kroku:

Prawdopodobnie jest wiele osób, które nie wiedzą jak zrobić zestawienie #bestnine na Instagramie, ale przygotowałem Tobie krótką instrukcję, jak samodzielnie zrobić podsumowanie roku na Instagramie. Uprzedzam… nie ma nic łatwiejszego! Technologia wyszła nam naprzeciw i dziś stworzenie kolażu best nine 2019 to prościzna. W odróżnieniu od Facebooka, który samodzielnie przygotowuje nam kolaż najpopularniejszych zdjęć, na Instagramie możesz zrobić to sam ręcznie.

  1. Wchodzisz na https://bestnine.net/en
  2. Szukasz miejsca na wpisanie Instagram ID, które znajduje się poniżej napisu „Get your 2019 best nine on Instagram!”.
  3. Wpisujesz w tę rameczkę dokładną nazwę swojego konta (bez @ z przodu) i klikasz GET.
  4. Gotowe! Aktualnie wygenerowanie zestawienia best nine 2019 trwa ok 10 minut, czyli kolaż dziewięciu najpopularniejszych zdjęć z Twojego profilu oraz podsumowanie polubień.
  5. Możesz zapisać kolaż w dwóch formatach wybierając Original lub Square. Pierwszy z nich wygląda jak post (widoczny jest opis), a drugi to kwadrat tylko z nazwą profilu. Kiedy już zdecydujesz się na którąś z wersji klikasz w niego, a następnie prawym przyciskiem myszy w opcję „zapisz”.

 

Dzięki za przeczytanie tego bloga, mam nadzieję że zrobiłeś swoje #bestnine2019 i do zobaczenia w 2020 roku, będzie ciekawie!

Jeśli chcesz więcej takich porad, zaproponuj temat, a my go rozwiniemy !