Nikt tak jak kobieta nie potrafi wczuć się w emocje towarzyszące oczekiwaniu na narodziny dziecka i jego pojawieniu się na świecie. Z tego powodu fotografią ciążową, noworodkową i rodzinną zajmuje się u nas ja- Karolina- doświadczony fotograf, a prywatnie mama uroczej dziewczynki.

Sesje z dziećmi, tymi w brzuchu mamy i na rękach rodziców, to przede wszystkim radość, wzruszenie, często niedowierzanie. Właśnie to staram się uchwycić w moich zdjęciach. Czas mija nieubłaganie, dlatego warto jak najszybciej zatrzymać te wyjątkowe chwile, by móc do nich wracać w kolejnych etapach życia.

Sesja ciążowa to wspaniałą pamiątka dla Was ale również dla waszego, jeszcze nie narodzonego dziecka. Sprawicie radość sobie, a jeszcze większą Waszemu dziecku, które zada mnóstwo fajnych pytań oglądając te zdjęcia.  Mnie bardzo ciekawi jak wyglądała moja mama w ciąży…ale niestety nie ma żadnego zdjęcia. To jeden z powodów dlaczego warto zatrzymać czas na fotografiach, to już się drugi raz nie powtórzy. Na sesji zdjęciowej ze mną, będziecie czuć się zrelaksowani i odprężeni.

Termin sesji ciążowej bezpiecznie jest zarezerwować z miesięcznym wyprzedzeniem. Najlepiej wykonać ją od 28-34 tygodnia ciąży, wtedy Twoje samopoczucie pozwoli Ci na spędzenie miłego czasu ze mną na sesji zdjęciowej. Będziesz miała siłę na pozowanie i czuła komfortowo. Zdarza się że dziecko przychodzi na świat przed planowanym terminem, dlatego nie odkładaj sesji na ostatnią chwilę

Sesje ciążowe wykonuję w przytulnym domowym studio i w plenerze.

Sesja w studio zapewnia wam maksimum prywatności i intymności, a odpowiedni nastrój i minimalizm w dodatkach sprawia że cała uwaga jest skupiona na Was. Zazwyczaj wykonuję zdjęcia lifestylowe na łóżku i pozowane na tłach.

Sesję ciążową w plenerze wykonuję okolicznych urokliwych miejscach oddalonych nie więcej niż 2 km od mojego studia ( ale zdarzają się wyjątki na Wasze prośby). Sesje w plenerze wykonuję o każdej porze roku. Jest to tylko kwestia odpowiedniego przygotowania się, szczególnie jeśli chodzi o zimowe sesje ciążowe.

Decydując się na sesję ciążową u mnie nie musisz martwić się o swoją garderobę. W studio czeka na Ciebie wiele sukni i body do sesji ciążowych. Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie z Twojej strony makijażu i fryzury. Zawsze polecam najlepszych profesjonalnych wizażystów którzy zadbają o Ciebie i przygotują twoją osobę do sesji fotograficznej. Dodatkowo współpracuję z najlepszą florystką, która może dla Ciebie przygotować kwiaty (bukiet, wianek itp.)

W zależności od Twojego wyboru, czas trwania sesji jest różny ale nie przekracza dwóch godzin. Wszystko zależy od pakietu który wybierzecie i ilości osób na sesji.

Sesja ciążowa to bardzo ważny moment w Waszym życiu dlatego ważne jest żebyście wzięli w niej udział całą rodziną, ponieważ takie chwile są wyjątkowe.

W ciągu trzech tygodni od sesji otrzymujecie ode mnie galerię internetową ze zdjęciami do wyboru, następnie w ciągu 7 dni od Waszego wyboru spotykamy się na odbiór wydruków, albumów lub zdjęć na deskach.

Empty section. Edit page to add content here.