Kasia & Damian

 

Dlaczego sesja narzeczeńska to dobry pomysł ?

Sesja narzeczeńska to świetna pamiątka żeby uwiecznić Wasz stan duchowy i emocjonalny jeszcze przed powiedzeniem sobie sakramentalnego TAK. Niektórzy twierdzą że po ślubie wszystko się zmienia, bym może dlatego sesja narzeczeńska jest tak bardzo ceniona przez moje pary ślubne.

Ciekawe jak będzie na sesji zdjęciowej ?

Sesja zdjęciowa ze mną to napewno fajna zabawa, niektórzy twierdzą że przygoda, ale też praca przed obiektywem. Zastanawiasz się zapewne dlaczego praca… bardzo ważne dla mnie jest żeby pokazać Wasze prawdziwe oblicze, tacy jacy jesteście na codzień, wasze charaktery i emocje które są pomiędzy Wami. Dlatego moja praca to również nieustanna obserwacja, ale też motywacja Was przed obiektywem do pokazania swojego prawdziwego “Ja”.

Kasia i Damian wiedzieli !

Kiedy się poznaliśmy, a było to w listopadzie 2018 roku, od samego początku wiedziałem że tkwi w nich niesamowita energia. Kiedy padła decyzja że robimy sesję narzeczeńską, wcale się nie zdziwiłem, Kasia i Damian są osobami które uwielbiają fotografię i chcą posiadać wspaniała pamiątkę na całe zycie.

Na sesji było jak zawsze ze mną, na luzie, czasem spontanicznie, czasem wg zaplanowanego toku sesji, ale zawsze z uśmiechem i z radością.