Wspaniałe wesele Magdy i Kamila

Przygotowania

To miała być radosna i wesoła niedziela według wszystkich prognoz.  Dzień był słoneczny i gorący a na dodatek przyszło mi pracować z ludźmi którzy tą atmosferę jeszcze podgrzewali 😀 ! To Lubię. Przygotowania do ślubu i Wesela odbyły się w Apartamentach Browar Perła. Zanim  zaczęliśmy główną pracę na początku zajęliśmy się przygotowaniami wnętrza, przestawiliśmy kilka Mebli po to żeby pokój wyglądał bardziej atrakcyjnie na zdjęciach. Kamil na początku wydawał się lekko zestresowany ale mając takiego świadka i taką ekipę jak my szybko się rozluźnił. Zdjęcia portretowy wykonaliśmy w Perłowa pijalnia piwa która znajduje się pod apartamentami których były przygotowania miejsce t naprawdę jest szczególne i bardzo Wyjatkowe do zdjęć. 

Przygotowania Magdy zaczęliśmy wręcz szampańsko, dziewczyny miały przygotowane alkohol dla rozluźnienia sytuacji oczywiście nie zabrakło śmiechu oraz śpiewu co na pewno zauważycie na zdjęciach. W przerwie wyjechała jeszcze pizza żeby się posilić przed bardzo intensywnym dniem – zobaczcie jak to wyglądało 😀 

Ślub

Miejsce zaślubin jest mi doskonale znane, mijam ten kościółek codziennie kiedy jadę i wracam z Lublina, oraz byłem wewnątrz kilka razy. Trzeba przyznać że ślubów udziela tam bardzo sympatyczny ksiądz o którym nie można nie wspomnieć z uwagi na wspaniałą atmosferę którą wprowadza podczas ceremonii.

Wesele

Dwór Anna to jedena z ciekawszych lokalizacji na organizację Wesela. Smaczna kuchnia, profesjonalna obsługa oraz otoczenie ogrodów umożliwiające organizację ślubu plenerowego czy porostu mogą być pięknym tłem do zdjęć rodzinnych lub mini pleneru w trakcie wesela. Dodam że ekipa z dworku Anna zgodziła się wyjechać z tortem na dwór, co bardzo doceniam ponieważ nie należy to do łatwych zadań dla obsługi.

Sesja Zdjęciowa – Ruchome Wydmy Łeba

Kamil i Magda na sesję zdjęciową wybrali ruchome wydmy w Łebie. Jak już wiecie uwielbiam to miejsce i często tam wracam.

Nie muszę wam przedstawiać wydm za bardzo, to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce Północnej i dodatkowo wpisane do dziedzictwa UNESCO.

Droga nad morze mogła nie napawać optymizmem z uwagi na fakt że cały czas padał deszcz a temperatura była jesienna, co gorsza podobne prognozy były w Łebie. Ale nie mogliśmy zmienić terminu sesji i postawiliśmy wszystko na jedną kartę.

Jeśli nigdy nie byliście na wydmach to musicie wiedzieć że jedyna droga w to piękne miejsce prowadzi przez Sowiński Park Narodowy. Dystans około 5.5 km można pokonać pieszo lub na rowerach, wybraliśmy tą drugą formę. Przejażdżka na rowerach sprawiła że nabraliśmy wiele dobrych emocji przed sesją.

Kiedy dojechaliśmy na miejsce, pogoda nam sprzyjała, nie padało ale chmury pokrywały całe niebo. Przez cały czas czekaliśmy czy będziemy mieli choć trochę zachodu słońca… zobaczcie czy mieliśmy farta 🙂