Zimowy plener ślubny w Tatrach

I. Ślub i Wesele to niewątpliwie bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich par ślubnych. Dlatego przywiązujemy wiele uwagi do organizacji tego wyjątkowego dnia.

Jednak że po uroczystości i zabawie weselnej, często przychodzi czas plener ślubny. Gdzie pojechać?  Jak wybrać miejsce? Tutaj mam bardzo prostą zasadę, pojedźmy tam gdzie lubicie spędzać wolny czas, ewentualnie w to miejsce gdzie się poznaliście lub zaręczyliście. Warto pamiętać o tym żeby plener wykonać jak najszybciej po ślubie i weselu… ponieważ nastąpić sytuacja że sesja zdjęciowa będzie odbywała się w zimie. Ale czasem Warto 🙂

II. Plener Ślubny

Plener Ślubny w Tatrach to wyzwanie i loteria. Wszyscy wiemy że w górach pogoda potrafi się zmienić z godziny na godzinę, dlatego sesja plenerowa to wyzwanie.

Z Kasią i Grzegorzem umawialiśmy się na sesję dwa razy i dopiero za drugim razem udało się trafić wręcz cudowną pogodę w Górach 🙂 …. tylko że słońce nie zawsze pomaga fotografowi. Pierwszy raz w życiu miałem tak bezchmurne niebo w Zakopanym 🙂 Ale widocznie tak musiało być ponieważ Kasia i Grzegorz to bardzo pozytywne osoby i ta pogoda idealnie do nich pasuje.

Zobaczcie sami.

Poznaj mój instagram: BATORFOTO

Zobacz sesję w deszczu: SESJA W DESZCZU