Wspaniałe wesele Kasi & Łukasza

Pamiętam początki, Kasia z Łukaszem byli przekonani że chcą tym to ja robił zdjęcia na ich ślubie. Już na wstępie rozmowy zauważyłem jak pozytywna energia emanuje od tej dwójki. Wiedziałem że to będzie wyjątkowe wydarzenie, pomimo że znałem tylko miejsce wesela, Dwór Leśce w Garbowie obok Lublina.

Przygotowania

Przygotowania do ślubu i wesela miały się odbyt w domu Kasi i Łukasza. Akurat dobrze się składało ponieważ mieszkają w dzielnicy którą dobrze znam, na Lubelskim Czechowie. Dzielnica ta charakteryzuje się zabudową wielomieszkaniową z lat 70/80 i 90, która muszę przyznać jest mi znana z uwagi na fakt że często bywałem tam w latach nauki. Już na wstępie zauważyłem że mam wspaniałą klatkę schodową którą wykorzystam do zdjęć. Takie klatki schodowe jak ta nie spotyka się zbyt często.

Ślub

Miałem przyjemność fotografować ślub we wspaniałym neogotyckim kościele w Garbowie. Pierwsza znana nam wzmianka o parafii pochodzi z 1326 r. Kościół zachwyca architekturą i wnętrzem.

Ceremonia zaślubin przebiegła w bardzo radosnej atmosferze, co widać było na twarzach Kasi i Łukasza. Ta lekkość i radość nie odpuszczała ich aż do końca dnia. oczywiście księża zabrania strzałów z konfetti ale to nic, Kasia i Łukasz wystrzelili radością przy wyjściu 🙂 !

Wspaniałe Wesele w Dworze Leśce

Położony w Garbowie piękny obiekt weselny. Wieś Leśce (dawniej Leszcze) sprzyja wyjątkowym weselom w tym miejscu. Miejsce urocze i dające wiele możliwości aby wyprawić wesele marzeń.

Klimatyczny namiot weselny oraz park sprawiają że można organizować huczne wesela oraz tak zwane “slow Weddings”.

Plener

Kasia i Łukasz wymarzyli sobie żeby zrobić ujęcia w ruinach zamków. W okolicy Lublina można znaleźć kilka ciekawych miejsc o takiej charakterystyce. Dlatego udaliśmy się w stronę Krasnegostawu.

Zostaw komentarz jeśli dany blog przypadł Ci do gustu.

 

Zobacz również podobny blog w tym stylu 🙂 Magda i Mateusz