Nazywamy się Karolina i Paweł Bator – jesteśmy małżeństwem i rodzicami pięknej córeczki. Łączy nas nie tylko więź partnerska, ale również zamiłowanie do wspólnej pasji jaką od lat jest fotografia.

Zdjęcia, które wykonujemy, nie są jedynie ładnymi „obrazkami”- to historie, odbicia głębokich uczuć i codziennych emocji uchwycone w idealnych momentach, tak aby najważniejsze i najpiękniejsze chwile Waszego życia pozostały z Wami na zawsze.

Nasza praca to widoczne połączenie kobiecej i męskiej energii oraz wrażliwości. Dzięki temu efekty sesji są tak realistyczne a jednocześnie pełne harmonii, której często nie dostrzegamy w codziennym zabieganiu.

Jeśli marzy Wam się profesjonalna sesja zdjęciowa, której owocem będą wyjątkowe, pełne emocji fotografie, zapraszamy Was do naszego magicznego świata…

O nas 1

Karolina


Jestem Karolina. Tak naprawdę swoją przyszłość mocno wiązałam z hotelarstwem i bardzo byłam z nim związana, ale to fotografia stała się moją pasją i całkowicie mnie pochłonęła, dlatego zdjęcia tworzę dla Was od ponad 3 lat. Jestem szczęściarą bo robię w życiu to co kocham. Jestem częścią Waszego świata, do którego mnie zapraszacie i pozwalacie utrwalić piękne chwile pełne emocji. Sesje noworodkowe, ciążowe, rodzinne są mi najbliższe i w nie wkładam całe swoje serce. Prywatnie jestem żoną {Mężu dziękuję Ci za wsparcie} i szczęśliwą mamą Amandy. Witajcie w moim świecie , mam nadzieję, że razem uda nam się stworzyć coś niezapomnianego dla Was i dla mnie.

Paweł


Jestem Paweł. Moja pierwsza praca to pucybut ( ale nie jestem milionerem ), nigdy nie bałem się ciężkiej pracy i zawsze podejmowałem odważne ale przemyślane decyzje. Już od szkoły średniej przejawiałem zainteresowania fotografią i filmem, spędzając całe noce na montażu i obróbce. Bardzo mocno związany byłem z branżą hotelarską i tam widziałem swoje miejsce, a aparat towarzyszył mi cały ten czas.

Kiedy fotografuję nie czuję że jestem w pracy. każda chwila na zleceniu jest dla mnie bardzo ważna co sprawia że poświęcam wiele starań do stworzenia wyjątkowego reportażu z dnia wesela i ślubu. Najbardziej we wszystkim uwielbiam fotografować plenery, które są świetnym uzupełnieniem zdjęć ślubnych.

Mam piękną i kochaną żonę która wspiera mnie w każdej sytuacji i sprowadza na ziemię kiedy „odlatuję”, moja córka Amanda daje dodatkowych sił i mnóstwo inspiracji. Za mną 2018 rok, mój długi sezon ślubny zakończony, stawiam sobie nowe cele na kolejne lata po to żeby robić jeszcze lepsze zdjęcia… dla Was.

O nas 2