W Dworze Leśce odbył się wyjątkowy ślub i wesele Martyny i Mateusza.

Choć Dzień był deszczowy i nie zapowiadało się że przestanie padać, to jednak w najważniejszym momencie było tak jak się spodziewałem.. pogodnie.

Miejsce ceremonii:

Dwór Leśce to zabytkowy, szlachecki dwór z 1855 roku, mieszczący się w zespole dworsko-parkowym w miejscowości Leśce w pobliżu trasy Lublin-Warszawa. Piękne, odrestaurowane z wielką dbałością o szczegóły wnętrza dworskie przeniosą Was w klimat minionej epoki. Dwór Leśce to idealne miejsce do organizacji hucznego wesela w Lublinie. 

Zabytkowy park ze starodrzewiem i bujną zielenią otaczającą dwór jest wymarzonym tłem do sesji fotograficznych. Ślub plenerowy i wesele w plenerze zorganizowane w miejscu z wieloletnią historią pozostanie na długo w Waszej pamięci i zachwyci wszystkich gości.

Przygotowania,

Początek dnia nie zapowiadał się zbyt pogodnie, padał rzęsisty deszcz, było pochmurnie i nic nie wskazywało że jeszcze będzie pięknie.

Zaczęliśmy make upem, Martyna chyba ze 100 razy dopytywała czy jeszcze pada, starałem się rozładować atmosferę i przekonywałem że tak ale zdaje się że przestaje… w tym momencie liczyłem na moje szczęście które mnie nie opuszcza 🙂

Ślub,

Tak często powtarzałem w duchu “mam nadzieję że przestanie padać”, że chyba zostałem wysłuchany, zapewne nie tylko ja bo Martyna też ;p

15 minut przed ceremonią deszczu nie było… goście szybko zasiedli na swoich miejscach i się zaczęło… zobaczcie sami ten festiwal pięknych uczuć.

…. a wesele ? na Weselu działo się wiele, sami zobaczcie.

Miejsce : Dworek Leśce
Zespół : Liberta Band
Suknia: Ślubne Atelier
Garnitur: Giacomo Conti