Wspaniałe wesele Magdaleny & Andrew

Przygotowania do Ślubu

1. Hotel Mercur zakopane to miejsce gdzie Magdalena i Andrew zaplanowali swoje wesele i pobyt będąc w Zakopanym. Ale jak to się stało, że dwoje ludzi na codzień mieszkających w Kalifornii, zaplanowali ślub i wesele w Zakopanym? Tata Magdaleny pochodzi z Polski , Magdalena od dziecka wychowywała się w USA, Andrew to Amerykański żołnierz. Polskie korzenie taty sprawiły że M&A przyjechali na wycieczkę do Polski, zakochali się i tutaj padła decyzja o ślubie weselu w Zakopanym.

Za organizację wyjątkowego dnia M&A odpowiadała Kasia z KCLOVESTORIES weddingplanner. Wszystko zaplanowane było z charakterystyczną dla Kasi precyzją.

Zdjęcia podczas ubierania Andrew w pokoju, zdjęcia z ekipą świadków w sali restauracyjnej, następnie na tarasie. Nie spodziewałem się tak utalentowanych modeli, którzy zaskakiwali mnie nie raz. Mega klimat i dużo zabawy.

Przygotowania Magdaleny odbyły się w tym samym pokoju co Andrew, czasu mieliśmy niewiele ale dzięki perfekcyjnej organizacji oraz wspaniałej atmosferze zrobiłem wiele pięknych kadrów.

Ślub

Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele Św Rodziny na Krupówkach. Tuż przed wyjazdem do kościoła pogoda się załamała i zaczęło padać. Drużyna druhen oraz drużbów jechali bryczkami do kościoła, Andrew pojechał z ekipą świadków. Magdalena dojechała osobną bryczką razem z Tatą, który prowadził ją do ołtarza.

Ceremonia ślubu była krótka lecz bogata w piękne emocje. W gronie bliskiej rodziny i wspaniałych przyjaciół Magdalena & Andrew powiedzieli sobie sakramentalne Tak.

Wesele

W trakcie powrotu do Hotelu padał rzęsisty deszcz, po drodze napotkaliśmy góralską bramę na której chłopaki częstowali bimbrem. Zanim dotarliśmy do sali bankietowej, były jeszcze zdjęcia rodzinne w głównym holu, ukryta sesja na sali weselnej, gdy w tym czasie goście mieli cocktail party na zadaszonym tarasie. Następnie było uroczyste przywitanie świadków i świadkowych, oraz najważniejszych Magdaleny & Andrew w rytmach muzyki 2Pac ft. Dr. Dre – California Love.

Wesele to było eksplozją pozytywnych emocji oraz bardzo dobrej zabawy do samego rana.

Poznajcie Historię Magdaleny & Andrew

Zobacz również Wesele Ani i Kacpra w Rezydencji w Szczerym Polu

Sprawdź mój Instagram bo tam jest mnóstwo nowości BATORFOTO